Kuchynské spotrebiče SIEMENS

logo siemens

Inovatívna značka SIEMENS ponúka kompletné rady spotrebičov pre vybavenie kuchyne a domácnosti, ktoré sa dokonale hodia k modernému životnému štýlu.

Uľahčite si starostlivosť o domácnosť vďaka SIEMENS a užite si voľný čas na dôležitejšie veci.

Spotrebiče SIEMENS v kuchynských štúdiách DOMOSS:

  • Spoznajte najnovšie technológie a inovácie v starostlivosti o domácnosť a pri príprave jedál priamo v kuchynskom štúdiu DOMOSS – nemecké kuchyne – spotrebiče SIEMENS tu nájdete vystavené v skutočných kuchyniach, môžete si ich obzrieť, vyskúšať a poradiť sa a odbornými predajcami, ktorá línia je pre vás najvýhodnejšia.
  • Zažite inováciu na vlastnej koži, vyskúšajte napríklad ovládanie rúry prostredníctvom Wi-Fi cez mobilnú aplikáciu.
  • Naše odborné kuchynské dizajnérky vám predstavia novinky na trhu a odporučia modely spotrebičov, ktoré sa najviac hodia do vašej vysnívanej kuchyne
  • Radi vás zoznámime so všetkými funkciami spotrebičov a jednoduchou obsluhou – naši predajcovia pravidelne absolvujú školenia SIEMENS, aby mali dokonalý prehľad o najmodernejších technológiách a priniesli ich až do vašich domácností.
siemens rúra

Montáž aj servis spotrebičov SIEMENS

Kuchynské štúdio DOMOSS NEMECKÉ KUCHYNE poskytuje komplexné služby – tovar u nás nielen zakúpite, postaráme sa aj o jeho montáž a prípadný servis.

Výhody spotrebičov SIEMENS a ich nákupu v DOMOSSe

  • spotrebiče SIEMENS si môžete pozrieť na vlastné oči, vyskúšať a dokonale ich spoznať prostredníctvom prezentácie od odborných predajkýň v kuchynskom štúdiu DOMOSS – nemecké kuchyne
  • naše kuchynské dizajnérky vám poradia ten najvhodnejší spotrebič do vašej kuchyne či domácnosti
  • zabezpečujeme špičkový záručný aj pozáručný servis spotrebičov SIEMENS

Vyberte si z ponuky spotrebičov SIEMENS do celej domácnosti. Viac informácií získate priamo v kuchynskom štúdiu DOMOSS – nemecké kuchyne.