Kuchynské spotrebiče Miele

Mile logo

 

Domov je miesto, ktoré môžeme tvarovať. Miesto, ktoré môžeme naplniť tým, čo milujeme, hodnotami, ktoré uznávame, nemusíme sa uspokojovať s kompromismi. Je to priestor, ktorý má odrážať naše predstavy o dokonalom svete.

A do dokonalého sveta patria dokonalé produkty. Také, ktoré svojimi technológiami, dizajnom a špičkovou kvalitou prinesú do domácnosti neprekonateľný komfort. Ako nemecká značka Miele.

Dizajn pre maximálny pôžitok. Práve tieto slová charakterizujú Miele podobne ako ich originálny slogan v nemčine – immer besser. Teda stále lepší.

Spoznajte spotrebiče Miele v kuchynskom štúdiu DOMOSS – nemecké kuchyne:

  • V kuchynskom štúdiu DOMOSS Nemecké kuchyne nájdete kuchynské spotrebiče Miele vystavené priamo v reálnych kuchyniach. Spojili sme ich s nadčasovou kvalitou nemeckých značkových kuchýň, aby priniesli zákazníkovi dokonalý vizuálny aj funkčný zážitok.
  • V portfóliu prvotriednej nemeckej značky Miele nájdete okrem kuchynských spotrebičov – varných dosiek, rúr na pečenie a prípravu pokrmov v pare, umývačiek riadu, chladničiek, aj práčky a sušičky, kávovary, vysávače.
  • Spotrebiče Miele si môžete, samozrejme, aj vyskúšať.  Pod dohľadom odborného personálu spoznáte všetky prednosti, vďaka ktorým už varenie a starostlivosť o domácnosť nikdy nebude ako predtým.
Spotrebiče Miele

 

Vieme, čo predávame. Naši predajcovia sú certifikovaní – absolvovali školenia Miele Akademy, aby sa so spotrebičmi a technológiami dokonale zoznámili.

Montáž aj servis Miele

Kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS navyše poskytujú komplexné služby – tovar u nás nielen zakúpite, postaráme sa aj o jeho montáž a prípadný servis.

Neprehliadnite: Prezentačné varenie s Miele

Zaujali vás spotrebiče Miele? Plánujete si nimi zariadiť kuchyňu? Stačí nám napísať a v prípade záujmu vám zorganizujeme prezentačné varenie namieru s naším profesionálnym kuchárom. V priestoroch nášho kuchynského štúdia DOMOSS Nemecké kuchyne na Bajkalskej ulici v Bratislave sa na vlastné oči presvedčíte, ako vám technológie uľahčia život.


Prečo si vybrať spotrebiče Miele?

Dizajn značky Miele najviac charakterizujú jasné tvary a nadčasová elegancia. Najkrajšie vyniknú štýlové dizajnové línie a farby v kombinácií vstavaných spotrebičov, ktoré sú tak dokonale vzájomne zosúladené, že sa budú zaručene hodiť k akémukoľvek štýlu zariadenia domácnosti.

Špičkové technológie sú zároveň intuitívne ovládateľné, čo zaručuje klientom výnimočný komfort. A to všetko zároveň s ohľadom na životné prostredie pri minimálnej energetickej náročnosti.

Na exkluzívne spotrebiče značky Miele sa jednoducho môžete spoľahnúť. Vedeli ste, že ako jediný výrobca vo svojom odvetví testujú svoje produkty až na 20-ročnú životnosť? V oblasti kvality a životnosti jednoducho nerobia žiadne kompromisy.


Kvalita ocenená zákazníkmi aj odborníkmi

Neustály vývoj technológií, zlepšovanie výrobných procesov a spolupráca s najväčšími odborníkmi v oblasti prináša aj mnohé ocenenia. Značka Miele získala viaceré ceny za dizajn svojich produktov, ocenenie „Most trusted brand“ (Najdôveryhodnejšia značka) čitateľmi Readers Digest a tiež  víťazstvá v nezávislých testoch spotrebiteľskej kvality.

Spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu bez kompromisov. Informujte sa o spotrebičoch Miele priamo v kuchynskom štúdiu DOMOSS – nemecké kuchyne na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Fotogaléria