O nás

Vitajte na oficiálnej stránke kuchynského štúdia DOMOSS – nemecké kuchyne na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Domov je miesto, kam sa vraciate po náročnom dni, priestor, ktorý má dokonale zohľadňovať vaše potreby a napĺňať vás šťastím a pokojom. Zbavte sa balastu rušnej doby, privítajte exkluzívny minimalistický dizajn kvalitných nemeckých kuchýň.

Kuchynské štúdio DOMOSS – nemecké kuchyne ponúka:

  • kvalitné nemecké kuchyne značiek Poggenpohl, Eggersmann, BEECK Küchen
  • showroom dizajnového interiérového nábytku Calligaris a Presotto
  • exkluzívne zastúpenie špičkových spotrebičov Gaggenau, ktoré nikde inde na Slovensku nekúpite
  • špičkové spotrebiče značiek Miele, Gutmann, AEG, Bosch, Siemens, Bora, Electrolux, Gorenje, Whirlpool, Hotpoint
  • značkový jedálenský nábytok svetových značiek
  • top služby od prvotnej konzultácie, návrhov kuchyne na mieru až po montáž a doladenie detailov, všetko pod jednou strechou
  • doživotný servis na kuchyne Poggenpohl
  • prvotriedne služby dvoch interiérových dizajnérok

Prejdite sa spolu s nami po kuchynskom štúdiu: 

 

Kuchynské štúdio DOMOSS – Nemecké kuchyne patrí pod spoločnosť DOMOSS pôsobiacu na trhu bývania a vybavenia domácnosti už 25 rokov.

DOMOSS prináša široké spektrum produktov a služieb pre domácnosť pre tisícky spokojných zákazníkov po celom Slovensku.

 

kuchynské štúdio DOMOSS Exclusive Bratislava

 

V sieti 4 kúpeľňových a 7 kuchynských štúdií prináša DOMOSS značkové produkty vysokej kvality, služby interiérových dizajnérov, dodávky tovaru, montáže ako i služby záručného i pozáručného servisu.

Dnes sa štúdiá DOMOSS nachádzajú v Piešťanoch, Bratislave, Trnave, Nitre a v Trenčíne, kde klientom poskytujeme poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní i podľa najnáročnejších želaní.

DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch v oblasti bytového dizajnu.

kuchynské štúdio DOMOSS Exclusive Bratislava

 

Spoločnosť DOMOSS sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.

Nielen inšpiráciu nájdete v novom koncepte interiérového štúdia DOMOSS – nemecké kuchyne. V pravej časti stránky nájdete kontaktný formulár, cez ktorý nám môžete napísať. Alebo sa zastavte načerpať inšpiráciu priamo v kuchynskom štúdiu na Bajkalskej ulici v Bratislave.