Úvod / Novinky a zaujímavosti / Vizualizácia kuchyne zadarmo či za poplatok? Nenechajte sa oklamať

Vizualizácia kuchyne zadarmo či za poplatok? Nenechajte sa oklamať

Vizualizácia kuchyne na mieru

Vizualizácia kuchyne, alebo inak 3D grafický návrh, je jeden z prvých krokov na ceste za vašou vysnívanou kuchyňou. Prečo je v niektorých kuchynských štúdiách zadarmo a u nás sa za ňu platí? Odpovieme vám v článku. 

Na internete nájdete rôzne plánovače kuchýň či aplikácie, ktoré vám po zadaní rozmerov miestnosti pomôžu naplánovať rozmiestnenie nábytku vo vašom byte. V prípade zariaďovania domácnosti, predovšetkým kuchyne či kúpeľne, sa naozaj vyplatí obrátiť sa na odborníkov – podobne, ako sa pri bolesti zubov obrátite na zubára či pri pokazenom aute navštívita mechanika. Je to investícia, ktorá sa vám niekoľkonásobne vráti.

Okrem toho, 3D návrh vám pomôže získať reálnu predstavu o vašej budúcej kuchynskej linke. Zároveň naši dizajnéri dokážu kuchyňu prekrásne prepojiť aj so zvyškom bytu či domu a pripraviť vám kompletný vizuál celej vašej domácnosti.

Prečo sa vizualizáciu kuchyne u nás platí?

Mnohé kuchynské štúdiá lákajú svojich zákazníkov na vizualizáciu zadarmo. U nás je bežne spoplatnená cenou 100 eur. Tá sa skladá z 50 eurového poplatku za vizualizáciu a 50 eurovej čiastky za inštalačné plány a technickú podporu. Prečo? Naši dizajnéri sú odborne vzdelaní, pravidelne školení, majú dokonalý prehľad o technológiách, dizajnových trendoch a najmä skúsenosti s vytváraním kuchýň na mieru prianiam najnáročnejším zákazníkom. Vizualizácia, ktorú dostanete, nie je len obyčajný návrh v skicári pripravený za pár minút pred vašimi očami. Je to podklad od architekta, ktorý je nevyhnutnosťou pri zariaďovaní kvalitnej kuchyne. Originálny, pripravený presne pre vás na základe individuálnych potrieb a požiadaviek.

Značkové nemecké kuchyne z nášho štúdia sa vyznačujú prvotriednou – nadštandardnou kvalitou, preto je nevyhnutné pri ich realizácií vychádzať z profesionálnych podkladov. Kompletná vizualizácia, ktorú dostante po prvotnom schválení, obsahuje pôdorys s kompletnými inštaláciami (elektrina, voda, plyn, odpad).

Ako získať vizualizáciu zadarmo?

Samozrejme, grafický návrh získate zdarma aj u nás, ak si tovar z našich štúdií objednáte a kuchyňa sa zrealizuje. Kompletné informácie o tejto ponuke vám ochotne objasnia naše dizajnérky.

Aký je postup pri príprave vizualizácie?

Grafický návrh vám pripravíme na požiadanie. Najskôr sa spoločne porozprávame o tom, čo od vašej budúcej kuchyne očakávate, vaše predstavy postupne pretavíme do reality a poradíme vám, ktoré riešenie je pre vaše dispozície najvýhodnejšie.

Vizualizáciu kuchyne vám pripravia naše interiérové dizajnérky Mgr. art. Marianna Repovská a Ing. arch. Beata Malíková. Pozrite si ukážku ich prác kliknutím na ich mená alebo sa zastavte priamo v kuchynskom štúdiu DOMOSS Exclusive na Bajkalskej ulici v Bratislave.