Úvod / Novinky a zaujímavosti / Prečo potrebujete vizualizáciu kuchyne?

Prečo potrebujete vizualizáciu kuchyne?

Výhody: 3D grafický návrh kuchyne (alebo vizualizácia) kuchyne

Ak máte záujem o novú kuchyňu a nemáte predstavu čo by ste si v nej mali alebo chceli mať, máme pre Vás 3D návrhy kuchýň pre inšpiráciu. Výber farby kuchyne, priestorové usporiadanie, farbu pracovnej kuchynskej dosky a ostatných doplnkov do kuchyne vám pomôžu vytvoriť reálnu predstavu vašej budúcej kuchynskej linky.

V našom štúdiu DOMOSS Nemecké kuchyne vám grafický návrh kuchyne pripravia naše skúsené dizajnérky. Pozrite si ich práce v sekcií Naši dizajnéri.

Sú pravidelne školené v oblasti nových materiálov, dizajnových trendov, vedia o každej novinke na trhu. Pri návrhoch prihliadajú na estetické, ergonomické i ďalšie požiadavky klientov tak, aby vám nová kuchyňa, jedáleň, či iná časť bytu, prinášala príjemné chvíle a pocit ozajstného domova.

Aká je cena vizualizácie

Cena vizualizácie spolu je 100 € /50 € vizualizácia kuchyňe + 50 € inštalačné plány a technická podpora/

Ako môžete získať vizualizáciu zdarma ?

GRAFICKÝ NÁVRH ZDARMA získate v prípade ak si objednáte tovar z našich štúdií. Po predbežnom odsúhlasení návrhu zákazníkom sa spracuje kompletná vizualizácia. Kompletná vizualizácia obsahuje pôdorys s kótami a kompletnými inštaláciami (elektrina, voda, plyn, odpad). Viac o tom, prečo je vizualizácia spoplatnená, sa dočítate v TOMTO článku.