Úvod / Novinky a zaujímavosti / Novinky kuchyne Eggersmann 2018: Iná ako biela

Novinky kuchyne Eggersmann 2018: Iná ako biela

Eggersmann novinky

Biela kuchyňa je hitom už niekoľko sezón. Nemecká značka kuchýň Eggersmann však dodáva odvahu svojim novým a staronovým klientom a ponúka im nevšedné farebné prevedenia, ktoré by ste na prvý pohľad nepovažovali za kuchynské riešenia. Pozrite sa spoločne s nami na novinky v kuchyniach na rok 2018.

Dizajnérky z kuchynského štúdia DOMOSS Nemecké kuchyne Mariana Repovská a Beata Malíková z Nemecka priniesli najčerstvejšie trendy zo sveta kuchynských riešní. Niečo z noviniek sme už načrtli v našom predchádzajúcom článku, dnes sa pozrieme konkrétnejšie na nemeckú značku Eggersmann.

Kvalitné nemecké kuchyne Eggersmann prinášajú svojim zákazníkom dve základné línie – moderné kuchyne pre milovníkov minimalizmu a klasické kuchyne pre tých, ktorí nedajú dopustiť na rustikálny štýl. V oboch líniách nájdete pokrokové riešenia, ktoré len doťahujú do dokonalosti.

Čierne luxusné kuchyne

Určite si pamätáte očarujúcu betónovú kuchyňu Concrete Vintage Oak v kombinácií s odtieňom Ebony a oceľovými detailami. Narozdiel od bežných bielych a béžových kuchýň, ktoré sú momentálne stále hitom, priniesla závan odvážnej extravagancie. V podobnom duchu sa ponesú aj novinky na nadchádzajúcu sezónu.

Veľkým hitom budú kuchynské ostrovy s úložnými priestormi nad hlavou – vo forme závesných rámp na uchytenie črepníkov s bylinkami či drobných doplnkov. Tiež vysoké regály až po strop v čiernej farbe.

Eggersmann novinky

Métou značky Eggersman na rok 2018 je byť dostupnejšími. Nie na úkor znižovania kvality, práve naopak. Nové laminátové materiály vďaka technologicky premysleným riešeniam vyzerajú skutočne úžasne – drevodekory na nerozoznanie od masívu, no s jednoduchšou údržbou, šedoantracitové laminátové dvierka, ktoré pôsobia luxusne či plochy s medeným lookom, nevyžadujúce prakticky žiadnu špeciálnu starostlivosť narozdiel od skutočnej medi.

Eggersmann zjednodušuje riešenia pre ľudí – pre tých, ktorých život sa odvíja aj inde, ako v kuchyni.

Novinky 2018

  • tmavé kuchyne, čierna farba
  • lesklé kovové detaily
  • prvotriedne lamináty s pôsobivými vizuálmi
  • netradičné úložné riešenia s dymovými sklami
  • nové zaoblené riešenia dvierok

Informujte sa o novinkách priamo v kuchynskom štúdiu DOMOSS Nemecké kuchyne na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Fotogaléria