Úvod / Novinky a zaujímavosti / Kvalitné nemecké kuchyne nájdete aj v Bratislave: Top tri značky, ktoré dostanú aj najnáročnejšieho klienta

Kvalitné nemecké kuchyne nájdete aj v Bratislave: Top tri značky, ktoré dostanú aj najnáročnejšieho klienta

kvalitné nemecké kuchyne značiek pogenpohl, eggersmann, beeck kuchen

Nemecký dizajn či technológie patria už dlhé roky medzi svetovú špičku. Či už ide o automobilový priemysel alebo kuchynský nábytok, svojou top kvalitou, prvotriednymi materiálmi a až puntičkárskou presnosťou garantujú spokojnosť aj toho najnáročnejšieho klienta.

V našom kuchynskom štúdiu DOMOSS Exclusive plníme priania klientov, ktorí vedia, čo od života očakávajú a idú si za tým. Neuspokoja sa s kompromismi, potrebujú staviť na istotu, ktorá ich nesklame. Práve preto v našom portfóliu nájdu tieto tri značky nemeckých dizajnérskych kuchýň, ktoré si potykali s dokonalosťou. Poďte si spolu s nami prejsť ich jedinečné špecifiká.

kvalitné nemecké kuchyne Pogenpohl

Kvalitné nemecké kuchyne Poggenpohl: Doživotná záruka na prvotriednu kvalitu

Nepodriaďujú sa trendom, pretože ich sami vytvárajú. To je Poggenpohl, jedna z top nemeckých značiek všeobecne, špička v kuchynskom dizajne. Porsche medzi automobilmi. Ak by sme sa chceli vyhnúť superlatívom, nikdy ju nedokážeme správne opísať.

Za kuchyňami Poggenpohl stojí viac ako 100-ročná tradícia výroby. Už len to je výpovedná hodnota, ktorá zaručuje prepracovaný dizajn poháňaný skúsenosťami. No nielen to. Značka sa neustále zdokonaľuje, pátra po špičkových technológiách, ktoré aplikuje vo výrobe, investuje nemalé prostriedky do vývoja kuchynského nábytku a riešení, čím sa prepracovala na post svetového trendsettera.

Na spoluprácu si vyberá iba špičku zo svetových dizajnérskych elít, napríklad už spomínané Porsche dizajn či kooperáciu s Hadim Teheranim. Páčia sa vám varné ostrovčeky v kuchyni? Práve značka Poggenpohl ich priniesla ako prvá.

Sú tak dokonale zmyselné, vecné, nadčasové a svojím spôsobom konzervatívne, že dokonale vystihujú pomenovanie kuchyne na celý život. A tým sa aj riadia. Každý majiteľ jedinečnej kuchyne s touto značkou získa certifikát a zákaznícku kartu, ktorá mu garantuje doživotný servis.

Pozrite si ponuku našich kuchýň Poggenpohl.

Kvalitné nemecké kuchyne Eggersmann: Väčší rozlet a trendový dizajn

Storočná tradícia výroby sa podpisuje aj pod produkty ďalšej nemeckej značky z portfólia kuchynského štúdia DOMOSS Exclusive v Bratislave, Eggersmann. Narozdiel od Poggenpohl umožňujú zákazníkovi aj dizajnérovi väčší rozlet – ponúkajú širšiu materiálovú variabilitu, väčšiu farebnosť a tiež to, čo je momenálne trendové – napríklad kamenné ostrovy v kuchyni.

Kvalitné nemecké kuchyne Eggersmann

Značkové nemecké kuchyne Eggersmann sú synonymom pre čisté línie a priehľadný minimalizmus – aj keď ide o využívanie ťažkých materiálov, ako je práve spomínaný kameň.

Okrem moderných trendových dizajnofilov pokrývajú aj potreby tradičnejšieho klienta, ktorý oceňuje klasiku a nadčasovosť.

Pozrite si ponuku našich kuchýň Eggersmann.

Kvalitné nemecké kuchyne BEECK Küchen: Kvalita v prístupnej verzii

Hoci za nimi nestoja top dizajnérske mená, prinášajú top nemeckú kvalitu kuchýň v ekonomickejšej a dostupnejšej verzií. Pokryli potrebu našich klientov a doplnili chýbajúci kúsok skladačky v našom portfóliu.

kvalitné nemecké kuchyne BEECK Kuchen

Široký sortiment, dokonalá variabilita a rôzne možnosti prevedenia našim dizajnérom rozväzujú ruky a predkladajú varianty, ktoré posúvajú štandardy bývania do špičkovej nemeckej kvality. Materiály a technológie, ktoré su pri týchto kuchyniach využívané, spĺňajú najprísnejšie normy kvality.

Pozrite si novinky BEECK Küchen v našom kuchynskom štúdiu.

Či už si vyberiete Poggenpohl, Eggersmann alebo BEECK Kuchen, v kombinácii so špičkovými kvalitnými nemeckými spotrebičmi Gaggenau, Gutmann či Miele vytvoríte spojenie, ktoré premení váš priestor na kuchyňu na celý život.

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, dotknúť sa materiálov alebo sa len pri káve poradiť o možnostiach s našimi dizajnérkami v kuchynskom štúdiu DOMOSS Exclusive na Bajkalskej ulici v Bratislave.