Úvod / Novinky a zaujímavosti / Kuchyne Poggenpohl: Inšpirujte sa realizáciou v Gabriel Square

Kuchyne Poggenpohl: Inšpirujte sa realizáciou v Gabriel Square

kvalitné nemecké kuchyne Poggenpohl

Kvalitné nemecké kuchyne Poggenpohl onedlho získajú ďalších spokojných zákazníkov. V exkluzívnej novovybudovanej štvrti Gabriel Square v neďaleko Londýna stál tento najstarší výrobca kuchýň pred neľahkou úlohou. Vytvoriť gastronomickú oázu v novostavbe, ktorá musí spĺňať požiadavky developerov a na prvý pohľad si získať svojich budúcich majiteľov. A následne im spokojne slúžiť desiatky rokov.

A podarilo sa.

Gabriel Square je novovybudovaná štvrť pozostávajúca z 80 domov a dvojdomov. Jej cieľom je poskytnúť pokojné útočisko mimo mesta nielen Londýnčanom. 

Britská divízia Poggenpohl úzko spolupracovala s developermi a vytvorila tak neďaleko St Albans, Hertfordshire, unikátnu kuchyňu, ktorá spĺňa najnáročnejšie špecifiká tohto projektu. Pozrite si fotogalériu kuchyne, ktorá čaká na svojich budúcich majiteľov.

Nemecké kuchyne v zemitých farbách

Dizajnéri značky Poggenpohl nenechali nič na náhodu. Vytvorili kuchyňu v jemných prírodných tónoch svetlosivej, ktorá dokonale ladí s celkovým konceptom komplexu. Zbytočne by ste hľadali výrazné madlá či úchytky, celá kuchyňa pôsobí neuveriteľne kompaktne a minimalisticky

Dôraz na presné línie a prepracované hrany nie je pri značke Poggenpohl ničím výnimočným. Môžete ich vidieť napríklad aj vo výpredajových kuchyniach Black Matt a Terra Matt v našom štúdiu DOMOSS Exclusive na Bajkalskej ulici v Bratislave.

kuchyne v Gabriel Square od nemeckej značky Poggenpohl nemecké kuchyne v Gabriel Square od značky Poggenpohl

Fotogaléria