Kuchyne Poggenpohl

Za kuchyňami Poggenpohl stojí viac ako 100-ročná tradícia výroby. Už len to je výpovedná hodnota, ktorá zaručuje prepracovaný dizajn poháňaný skúsenosťami. No nielen to. Značka sa neustále zdokonaľuje, pátra po špičkových technológiách, ktoré aplikuje vo výrobe, investuje nemalé prostriedky do vývoja kuchynského nábytku a riešení, čím sa prepracovala na post svetového trendsettera.

Na spoluprácu si vyberá iba špičku zo svetových dizajnérskych elít, napríklad už spomínané Porsche dizajn či kooperáciu s Hadim Teheranim. Páčia sa vám varné ostrovčeky v kuchyni? Práve značka Poggenpohl ich priniesla ako prvá. Aj keď je nositeľkou trendovosti, jej kuchyne nevyzerajú ako z budúcnosti. Práve naopak. Sú tak dokonale zmyselné, vecné, nadčasové a svojím spôsobom konzervatívne, že dokonale vystihujú pomenovanie kuchyne na celý život. A tým sa aj riadia. Každý majiteľ jedinečnej kuchyne s touto značkou získa certifikát a zákaznícku kartu, ktorá mu garantuje doživotný servis.

V ponuke farebných či materiálových prevedení sú vysoko špecifickí. Vždy sa sústreďujú iba na zopár línií, ktoré vyšperkujú do dokonalosti a tie ponúkajú.

Prekročte dobu s Poggenpohl.